Nas 2 =)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nas 2 =)

Registriraj se i postaj ;-)
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zanimljivosti o glumcima/glumicama

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
lucija
Admin
lucija


Female
Broj postova : 413
Location : istocna Hrvatska
Job/hobbies : tenis
Registration date : 09.09.2007

Zanimljivosti o glumcima/glumicama Empty
PostajNaslov: Zanimljivosti o glumcima/glumicama   Zanimljivosti o glumcima/glumicama Icon_minitimened ruj 09, 2007 7:15 pm

Ovdje pišite zanimljivosti o nekim pjevačima ili pjevačicama!
npr.

Angelina očajnički želi još djece
Holivudska zvijezda Angelina Jolie priznala je da očajnički želi povećati svoju ionako mnogobrojnu obitelj


'Oduvijek sam željela posvajati djecu. Moja majka je rekla da sam o tome pričala još kad sam bila mala. I oduvijek sam željela imati veliku obitelj, a to želi i Brad. Uživamo u trenucima s djecom. Iako je to ponekad totalni kaos i znamo se pogledati i pomisliti: 'Bože moj, što smo to učinili?', moram priznati da ne mogu uopće zamisliti svoj život bez ijednog od njih.

Svi imaju jake osobnosti i uzbudljivo ih je gledati kako odrastaju. Brad i ja bismo željeli imati još djece, ali smo isto tako svjesni tog da trenutačno svako od njih zahtijeva određenu količinu pažnje i mi im je moramo omogućiti', rekla je Jolie.

Angelina i Brad Pitt imaju troje posvojene djece, Maddoxa iz Kambodže, Paxa iz Vijetnama, Zaharu iz Etiopije te biološku kći Shiloh. Nakon što se odlučila posvetiti više mnogobrojnoj obitelji, a manje karijeri, lijepa 32-godišnja glumica izjavljuje da bi rado povećala broj djece.

Nedavno je to isto izjavio i Brad Pitt, pa se može očekivati da će uskoro obitelj slavnog para Brangelina dobiti još jednog člana.



T-Portal
[Vrh] Go down
http://lucka1pink1forever1.blog.hr
x Zmija x

x Zmija x


Female
Broj postova : 233
Age : 28
Location : podaca
Job/hobbies : zajebantica x))
Registration date : 19.09.2007

Zanimljivosti o glumcima/glumicama Empty
PostajNaslov: Re: Zanimljivosti o glumcima/glumicama   Zanimljivosti o glumcima/glumicama Icon_minitimepon lis 08, 2007 12:35 pm

ja kada odrasten
ako ne buden rodila dice
nedaj bože,..
ja ću ih posvojit =)
[Vrh] Go down
http://ellaxzmija.blog.hr
~HELENA~
Admin II.
~HELENA~


Female
Broj postova : 305
Age : 30
Location : Slavonija
Job/hobbies : Zabava
Registration date : 09.09.2007

Zanimljivosti o glumcima/glumicama Empty
PostajNaslov: Re: Zanimljivosti o glumcima/glumicama   Zanimljivosti o glumcima/glumicama Icon_minitimepet lis 12, 2007 1:12 pm

to nema veze s ovom temom!
[Vrh] Go down
x Zmija x

x Zmija x


Female
Broj postova : 233
Age : 28
Location : podaca
Job/hobbies : zajebantica x))
Registration date : 19.09.2007

Zanimljivosti o glumcima/glumicama Empty
PostajNaslov: Re: Zanimljivosti o glumcima/glumicama   Zanimljivosti o glumcima/glumicama Icon_minitimečet oľu 20, 2008 11:04 am

x Okee..sorry..shta chu psait o glumcima...
imaju neki zgodni
swe su zhenske na liposukciji..
pa bogte..x))
[Vrh] Go down
http://ellaxzmija.blog.hr
Sponsored content





Zanimljivosti o glumcima/glumicama Empty
PostajNaslov: Re: Zanimljivosti o glumcima/glumicama   Zanimljivosti o glumcima/glumicama Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zanimljivosti o glumcima/glumicama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zanimljivosti o Big Brotheru

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Nas 2 =) :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: