Nas 2 =)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nas 2 =)

Registriraj se i postaj ;-)
 
Poèetna stranicaPretra¾nikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Darker
Forumas sa srcem



Broj postova : 54
Registration date : 10.09.2007

Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova Empty
PostajNaslov: Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova   Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova Icon_minitimeuto lis 30, 2007 12:12 am

Horoskop je nastao u vremenima prije Krista kada su ljudi mislili da pomoæu zvijezda i planeta mogu proricati buduænost.Vjerovali su da svaka osoba u duši ima svog zodiaka to jest svoj zaštitni simbol.Simboli su se odreðivali po tom kad je osoba roðena.Zodiaækih znakova ima 12.Svaki prestavlja jedan mjesec u godini.Vjerovali su da se ljudi ponašaju u skladu sa svojim znakom.Dakle,ljudi koji su roðeni u znaku ovna su trebali biti tvrdoglavi i razboriti,ljudi u znaku vage pravdonosni i zavodljivi.......Kao i veæina stvari u to doba,zodiaci su se dijelili na 4 elementa-vatru,vodu,zemlju i zrak.Elementi su podijeljeni ravnopravno prema zodiacima,dakle postoje 3 zodiaka sa istim elementom.Primjer:strijelac je vatreni znak,isto kao ovan,ali zato su škorpion i ribe vodeni znakovi.Osim elemenata,zodiaci imaju i svoje zaštitne planete.To je bila jedna od važnih karika u odreðivanju ljudske sudbine.Zodiak èiji je planet u aspektu æe sigurno imati sreæe.Isto se spominje koji æe poslovi ležati kojem zodiaku.Npr.neæete naæi boljeg fizikalca od bika,ili tko je bolji sudac od vage,koja ima èistu presudu.Ovo bi bilo sve zasad,kasnije æu podijeliti još malo svoje mudrosti s vama......
[Vrh] Go down
lucija
Admin
lucija


Female
Broj postova : 413
Location : istocna Hrvatska
Job/hobbies : tenis
Registration date : 09.09.2007

Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova Empty
PostajNaslov: Re: Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova   Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova Icon_minitimepet stu 02, 2007 4:01 am

hehhe...
super mudrosti..
meni u zivotnom horoskopu pise da volim prirodne predmete i prirodne stvari, jezike i sl. a to je stvarno istina, horoskop strijelcA KAO DA je napravljen za mene, iako znam da taj isti horoskop cita njih 100 koji su isto strijelci i svi imamo istu sudbinu?
[Vrh] Go down
http://lucka1pink1forever1.blog.hr
Darker
Forumas sa srcem



Broj postova : 54
Registration date : 10.09.2007

Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova Empty
PostajNaslov: Re: Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova   Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova Icon_minitimesub stu 03, 2007 12:07 am

moj horoskop èesto zna bit toèan,iako ne baš uvijek.i ne mora bit toèan za sve,svako bira svoju sudbinu
[Vrh] Go down
lucija
Admin
lucija


Female
Broj postova : 413
Location : istocna Hrvatska
Job/hobbies : tenis
Registration date : 09.09.2007

Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova Empty
PostajNaslov: Re: Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova   Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova Icon_minitimepon stu 05, 2007 1:37 am

da istina svatko bira svoju sudbinu, no nazalost vecinom ni ne biramo sudbinu, sta nam donese, donese.. ali mislim da nemoze meni i mojoj babi bit ista sudbina ako smo isto u horoskopu, a jednako nam pise... kuis?
[Vrh] Go down
http://lucka1pink1forever1.blog.hr
x Zmija x

x Zmija x


Female
Broj postova : 233
Age : 28
Location : podaca
Job/hobbies : zajebantica x))
Registration date : 19.09.2007

Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova Empty
PostajNaslov: Re: Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova   Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova Icon_minitimesri sij 09, 2008 5:36 pm

nisan toliko da baš virujen u horoskope,.,,
al veèinon je istina.. Smile
[Vrh] Go down
http://ellaxzmija.blog.hr
~HELENA~
Admin II.
~HELENA~


Female
Broj postova : 305
Age : 30
Location : Slavonija
Job/hobbies : Zabava
Registration date : 09.09.2007

Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova Empty
PostajNaslov: Re: Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova   Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova Icon_minitimesub sij 19, 2008 10:47 pm

vjerujem u horoskope
[Vrh] Go down
x Zmija x

x Zmija x


Female
Broj postova : 233
Age : 28
Location : podaca
Job/hobbies : zajebantica x))
Registration date : 19.09.2007

Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova Empty
PostajNaslov: Re: Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova   Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova Icon_minitimeèet o¾u 20, 2008 10:48 am

x Ne wirujen wishe u ta ..hm hm...
mozhda je neki tochan..al onako
wechina je samo kako bi ljudi wirowali u neshto
shta se neche dogodit..
[Vrh] Go down
http://ellaxzmija.blog.hr
Sponsored content





Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova Empty
PostajNaslov: Re: Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova   Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Znaæenje horoskopa i zodiaækih znakova
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne mo¾e¹ odgovarati na postove.
Nas 2 =) :: Postovi koji su pred otpadom, ako ubrzo ne napisete post na njima, lete u otpad ;-)-
Forum(o)Bir: